Merač teploty bezkontaktný
Kód: 8831302Podrobný popis
Meranie bezkontaktným teplomerom je veľmi rýchle a jednoduché a možno tak zisťovať teplotu objektov, u ktorých to nie je možné vykonať kontaktným spôsobom, napr. pohybujúcich sa objektov (rotujúce hriadele alebo výrobkov na dopravnom páse), ďalej vodičov pod napätím, potravín, kvapalín a predmetov inak ťažko merateľných alebo zle prístupných a vzdialených.- jednobodový laserový ukazovateľ signalizuje stred kruhovej plochy, v ktorej prebieha meranie. Optické rozlíšenie, teda pomer medzi vzdialenosťou prístroja a priemerom tejto kruhovej meranej plochy je konštantne nastavený na 12: 1
- LCD podsvietený s indikáciami funkcií vrátane nabitia batérie
Na stiahnutie
Návod 8831302
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
disponuje laserovou technológiou
disponuje laserovou technológiou
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laserové meradlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126984171 |
| akumulátor: | 2x1,5V AAA |
| hmotnosť: | 146g |
| merné jednotky: | °C/°F |
| minimálne rozlíšenie: | 0,1°C |
| pracovná teplota: | 0-40°C |
| presnosť: | +-1,5 až 3°C, nastaviteľná emisivita 0,1-1,0 (odporúčané hodnoty sú uvedené v návode) |
| rozsah merania: | -50°až 550°C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.