Merač teploty bezkontaktný, rozsah -50°C až 800°C
Kód: 4780401Podrobný popis
Meranie bezkontaktným teplomerom je veľmi rýchle a jednoduché a možno tak zisťovať teplotu objektov, u ktorých to nie je možné vykonať kontaktným spôsobom, napr. pohybujúcich sa objektov (rotujúce hriadele alebo výrobkov na dopravnom páse), ďalej vodičov pod napätím, potravín, kvapalín a predmetov inak ťažko merateľných alebo zle prístupných a vzdialených.- 12-bodový laserový ukazovateľ signalizuje celú kruhovú plochu, v ktorej prebieha meranie. Optické rozlíšenie, teda pomer medzi vzdialenosťou prístroja a priemerom tejto kruhovej meranej plochy je konštantne nastavený na 12:1
- LCD farebný displej s indikáciami funkcií vrátane nabitia batérie
- svetelná farebná indikácia pri kontrolnom meraní ľubovoľne nastavenej teploty. Možno nastaviť indikáciu pokiaľ je teplota pod alebo nad zvolenou hodnotou.
- možnosť kontaktného merania sondou od -50°C do 800°C (sonda sama má rozsah merania až 1000°C)
- prístroj disponuje možnosťou UV nasvietenia (400-435nm) pre detekciu látok viditeľných iba pod UV žiarením
Na stiahnutie
Návod 4780401
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
disponuje laserovou technológiou
disponuje laserovou technológiou
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laserové meradlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126984133 |
| akumulátor: | 9V (6F22/6LR61) |
| hmotnosť: | 160g |
| merné jednotky: | °C/°F |
| minimálne rozlíšenie: | 0,1°C |
| pracovná teplota: | 0-40°C |
| presnosť: | +-(1,5% z namer. hodnôt +3)° C, nastaviteľná emisivita 0,1-1,0 (odporúčané hodnoty sú uvedené v návode) |
| rozsah merania: | -50°-800°C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.