Merač vzdialenosti laserový, 0,05-80m
Kód: 8820043Podrobný popis
Laserový digitálny meter s podsvieteným štvorriadkovým displejom je určený na presné meranie vzdialenosti, plochy (obsahu) a objemu. Prístroj umožňuje sčítať alebo odčítať namerané dĺžky, kontinuálne merať so zobrazením minimálnej a maximálnej hodnoty a zo zmeraných vzdialeností vypočítať rozmer, ktorý nie je možné ľahko zmerať, napr. výšku budovy na diaľku a pod.- laserová technológia umožňuje merať aj v horšie prístupných miestach
- prehľadný displej s podsvietením umožní pracovať aj pri zníženej viditeľnosti
- automatické vypínanie laseru po 30s a automatické vypínanie prístroja po 3 min. nečinnosti chráni výdrž batérií
- možnosť voľby merania od prednej alebo zadnej hrany prístroja
- prístroj disponuje krytím IP 54
- možné inštalovať na statív so závitom 1/4 "
Na stiahnutie
Návod 8820043
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laserové meradlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126977463 |
| akumulátor: | 2x1,5V AA |
| hmotnosť: | 128g |
| merné jednotky: | m/ft/in/ft-in |
| minimálne rozlíšenie: | 1mm |
| pracovná teplota: | 0-40°C |
| presnosť: | +-1,5-2mm podľa meranej vzdialenosti |
| príslušenstvo: | nylonové puzdro, 2ks batérie AAA, odrazový reflexný nylonový terč |
| rozsah merania: | 0,05-80m |
| výdrž batérií: | až 8000 měření |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.