Merač vzdialenosti laserový do 50m / +-2mm, LCD
Kód: 920202Podrobný popis
meranie vzdialenosti s možnosťou kontinuálneho merania, meranie plochy a objemu, odčítanie alebo pripočítanie k už nameraným hodnotám, výpočet vzdialenosti pomocou Pytagorovej vety- merania od prednej alebo zadnej hrany prístroja
- schránka pre uloženie 99 nameraných, alebo vypočítaných hodnôt
- automatické zníženie jasu displeja po 5s nečinnosti, vypnutie lasera po 30s a vypnutia prístroja po 3min.
- funkcia manuálnej kalibrácie na vzdialenosť 1m
- merania od prednej alebo zadnej hrany prístroja
Na stiahnutie
Návod 920202
Normy a vlastnosti
disponuje laserovou technológiou
disponuje laserovou technológiou
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laserové meradlá |
|---|---|
| EAN: | 8595703608933 |
| akumulátor: | 2x1,5V AAA |
| displej: | 2" inverzný LCD |
| doplňujúci parameter: | rozmery 110x50x25mm |
| hmotnosť: | 72g |
| merné jednotky: | m/ft/in/ft+in |
| minimálne rozlíšenie: | 1mm |
| pracovná teplota: | 0-40°C |
| presnosť: | ±2mm (doba merania 0,25s) |
| rozsah merania: | 0,05-50m |
| typ lasera: | II. trieda, 620-690nm, <1mW |
| výdrž batérií: | min. 5000 meraní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.