Meter zvinovací s laserovým meračom vzdialenosti 2v1
Kód: 4780275Podrobný popis
Prístroj je kombináciou laserového metra s LCD displejom a dosahom merania 40 m a zvinovacieho metra s dĺžkou merania do 5 m. Laserový meter umožňuje merať dĺžku, vypočítať plochu, či obvod.- dvojradový LCD inverzný displej so signalizáciou stavu batérie
- automatické vypínanie laseru po 30s a automatické vypínanie prístroja po 3 min. nečinnosti chráni výdrž batérií
- nabíjanie Li-ion akumulátoru cez USBmicro port
- pásmo je potiahnuté nylonovým filmom pre jeho ochranu pred opotrebením
- autostop: pásmo zostáva vo vysunutej polohe, až po stlačení tlačidla dôjde k jeho spätnému návinu
- magnetický háčik na konci pásma pre ľahšie a presnejšie meranie
Na stiahnutie
Návod 4780275
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
obsahuje magnet / magnetizované
disponuje laserovou technológiou
Li-ion batéria
obsahuje magnet / magnetizované
disponuje laserovou technológiou
Li-ion batéria
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laserové meradlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126983976 |
| akumulátor: | Li-ion 3,7V, 380mAh |
| hmotnosť: | 280g |
| merné jednotky: | m/ft/in |
| minimálne rozlíšenie: | 1mm |
| pracovná teplota: | 0°C - (+40)°C |
| presnosť: | laser: +-2mm |
| rozsah merania: | laser: 0,129 - 40m |
| výdrž batérií: | cca 5000 měření na jedno plné nabití |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.