Miešadlo stavebné, príkon 1200W, 1 rýchlosť
Kód: 8890600Podrobný popis
Miešadlo určené k rozmiešaniu stavebných hmôt ako napr. malty, omietky, lepidla, ďalej farieb a lakov, ktoré neobsahujú organické rozpúšťadlá (napr. acetón). Súčasťou náradia je regulátor pre prispôsobenie otáčok vzhľadom k viskozite miešanej zmesi.- elektronicky regulovaný štart (Soft Start) zaisťuje pozvoľný rozbeh náradia, čím zabraňuje vystrieknutiu miešanej hmoty z nádoby a zvyšuje bezpečnosť práce
- plynulá regulácia otáčok – 6 polôh nastavenia rýchlosti miešania
- pozinkované miešadlo, skladacie na 2 časti, dĺžka 600mm, priemer 120mm
- rýchla a jednoduchá výmena uhlíkov
Na stiahnutie
Návod 8890600
Dokumentácia 8890600
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
regulácia otáčok
pomalý štart
protišmyková povrchová úprava
regulácia otáčok
pomalý štart
protišmyková povrchová úprava
Dodatočné parametre
| Kategória: | Miešadlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126958998 |
| ⌀ miešacieho koša: | 120mm |
| 1. rýchlostný stupeň (bez zaťaženia): | 300-650/min |
| dĺžka miešacej metly: | 560mm |
| hmotnosť: | 3,4kg |
| hmotnosť miešanej zmesi: | 25-50kg |
| konštantné otáčky počas zaťaženia: | ne |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 1200W |
| regulácia otáčok: | áno |
| veľkosť závitu miešacej metly: | M14 |
| veľkosť závitu vretena prístroja: | M14 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.