Miešadlo stavebné, príkon 1600W, 2 rýchlosti
Kód: 8890601Podrobný popis
Miešadlo určené k rozmiešaniu stavebných hmôt ako napr. malty, omietky, lepidla, ďalej farieb a lakov, ktoré neobsahujú organické rozpúšťadlá (napr. acetón). Súčasťou náradia je regulátor pre prispôsobenie otáčok vzhľadom k viskozite miešanej zmesi.- elektronicky regulovaný štart (Soft Start) zaisťuje pozvoľný rozbeh náradia, čím zabraňuje vystrieknutiu miešanej hmoty z nádoby a zvyšuje bezpečnosť práce
- plynulá regulácia otáčok - 6 polôh nastavenia rýchlosti miešania
- funkcia konštantných otáčok počas zaťaženia
- špeciálna ochrana proti preťaženiu
- pozinkované miešadlo, dĺžka 600mm, priemer 140mm
- dvojrýchlostná prevodovka v kombinácii so silným motorom umožňuje miešanie hustejších zmesí a väčších objemov
- rýchla a jednoduchá výmena uhlíkov
Na stiahnutie
Návod 8890601
Dokumentácia 8890601
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
pomalý štart
udržiavanie rovnakého výkonu
protišmyková povrchová úprava
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
pomalý štart
udržiavanie rovnakého výkonu
protišmyková povrchová úprava
Dodatočné parametre
| Kategória: | Miešadlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126959001 |
| ⌀ miešacieho koša: | 140mm |
| 1. rýchlostný stupeň (bez zaťaženia): | 180-380/min |
| 2. rýchlostný stupeň (bez zaťaženia): | 300-650/min |
| dĺžka miešacej metly: | 600mm |
| hmotnosť: | 4,5kg |
| hmotnosť miešanej zmesi: | 25-80kg |
| konštantné otáčky počas zaťaženia: | ano |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 1600W |
| regulácia otáčok: | áno |
| veľkosť závitu miešacej metly: | M14 |
| veľkosť závitu vretena prístroja: | M14 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.