Miešadlo stavebné, príkon 850W, 2 rýchlosti, max. 10l
Kód: 8890611Podrobný popis
Ľahké miešadlo určené k rozmiešaniu redších stavebných hmôt ako napr. malty, omietky, lepidla, ďalej farieb a lakov, ktoré neobsahujú organické rozpúšťadlá (napr. acetón).- vďaka štandardnému skľučovadlu je miešadlo možné používať ako bežnú vŕtačku, dostačujúcu pre vŕtanie do mäkších materiálov
- citlivou reguláciou otáčok, mierou stlačenia vypínača je možné otáčky prispôsobiť vzhľadom k povahe miešaného materiálu
- súčasťou je odnímateľná rukoväť, ktorú je možné pri miešaní nasadiť na nádobu, miešadlo sa tak pri miešaní nemusí držať a zároveň slúži ako stojan pre odloženie miešadla
- miešadlo je ľahké a jednoducho ovládateľné, príjemne sa drží pri práci
- miešadlo má štandardné skľučovadlo, do ktorého je možné upnúť miešaciu metlu určenú do vŕtačiek so stopkou do priemeru 13mm s akýmkoľvek dizajnom miešacieho koša do priemeru 10cm
Na stiahnutie
Návod 8890611
Dokumentácia 8890611
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
regulácia otáčok
pomalý štart
regulácia otáčok
pomalý štart
Dodatočné parametre
| Kategória: | Miešadlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126973137 |
| ⌀ miešacieho koša: | 55mm |
| 1. rýchlostný stupeň (bez zaťaženia): | 0-500/min |
| hmotnosť: | 2,9kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem miešanej zmesi: | 10l |
| príkon: | 850W |
| regulácia otáčok: | áno |
| veľkosť závitu vretena prístroja: | 1/2-20 UNF |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.