Miešadlo stavebné dvojmetlové, príkon 1800W, 2 rýchlosti, max. 90l
Kód: 8890610Podrobný popis
Miešadlo určené k rozmiešaniu stavebných hmôt ako napr. malty, omietky, lepidla, ďalej farieb a lakov, ktoré neobsahujú organické rozpúšťadlá (napr. acetón). Dvojrýchlostná prevodovka v kombinácii so silným motorom umožňuje miešanie hustejších zmesí a väčších objemov. Dve protibežné miešacie metly zabezpečujú dokonalé premiešanie a tiež zabraňujú otáčaniu nádoby pri miešaní hustejších zmesí.- elektronicky regulovaný štart (Soft Start) zaisťuje pozvoľný rozbeh náradia, čím zabraňuje vystrieknutiu miešanej hmoty z nádoby a zvyšuje bezpečnosť práce
- regulátor pre plynulé prispôsobenie otáčok vzhľadom k viskozite miešanej zmesi
- kontrolná elektronika motora udržuje konštantné otáčky aj počas zaťaženia
- funkcia „auto-stop carbon brush“ automaticky vypne chod miešadla v prípade opotrebovania uhlíkov
- vďaka dvojmetlovému systému je možné miešať väčšie objemy zmesí (<90 litrov)
Na stiahnutie
Návod 8890610
Dokumentácia 8890610
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
pomalý štart
udržiavanie rovnakého výkonu
systém automatického odpájania uhlíkov pri opotrebovaní
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
pomalý štart
udržiavanie rovnakého výkonu
systém automatického odpájania uhlíkov pri opotrebovaní
Dodatočné parametre
| Kategória: | Miešadlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126972574 |
| ⌀ miešacieho koša: | 120mm |
| 1. rýchlostný stupeň (bez zaťaženia): | 150-350/min |
| 2. rýchlostný stupeň (bez zaťaženia): | 350-600/min |
| dĺžka miešacej metly: | 600mm |
| hmotnosť: | 8,1kg |
| konštantné otáčky počas zaťaženia: | ano |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem miešanej zmesi: | < 90l |
| príkon: | 1800W |
| regulácia otáčok: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.