Modul automatického štartovania ATS, max. 10kW, pre 8896227
Kód: 8898147Podrobný popis
ATS modul je určený na automatické naštartovanie elektrocentrály HERON® pri výpadku napätia v elektrickej sieti a na jej automatické vypnutie pri nasledovnom obnovení napätia.Na stiahnutie
Návod 8898147
Normy a vlastnosti
1-fázový
3-fázový
1-fázový
3-fázový
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k motorovým strojom |
|---|---|
| EAN: | 8597103604157 |
| AC menovitý prúd: | 43A |
| doplňujúci parameter: | pre 8896227 |
| hmotnosť: | 5kg |
| max. prúd: | 48A |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz nebo 400V/50Hz |
| príkon: | 10kW |
| rozmery (všh): | 37×25×14cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.