Modul automatického štartovania ATS, max. 9kW, pre 8896326
Kód: 8898141Podrobný popis
ATS spínacia skrinka je určená na automatické naštartovanie eletrocentrály HERON pri výpadku napätia v elektrickej sieti a na jej automatické vypnutie pri obnovení napätia v elektrickej sieti. Tento model ATS skrinky je primárne určený pre elektrocentrálu HERON® 8896326.- automatický aj manuálny režim prevádzky
- optická signalizácia zdroja napájania
- tlačidlo manuálneho naštartovania a vypnutia centrály
- signálny kábel a kábel na zapojenie do rozvodnej skrine
Na stiahnutie
Návod 8898141
Normy a vlastnosti
1-fázový
1-fázový
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k motorovým strojom |
|---|---|
| EAN: | 8595703603358 |
| AC menovitý prúd: | 40A |
| doplňujúci parameter: | pre 8896326 |
| hmotnosť: | 3,3kg |
| max. prúd: | 60A |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 9kW |
| rozmery (všh): | 11×21×23cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.