Motor benzínový spaľovací, obsah 163ccm, výkon 4,0kW
Kód: 8896670Podrobný popis
Samostatný horizontálny motor umožňuje zabudovanie do necestných mobilných strojov ako ich pohon, napr. do vibračných dosiek, pechov, zhutňovacích valcov, pásových transportérov, vodných čerpadiel a iných stavebných či poľnohospodárskych strojov.- regulácia otáčok motora umožňuje nastaviť optimálny výkon
- motor je vybavený systémom kontroly stavu oleja, ktorý v prípade nízkej hladiny motor vypne a zabráni tak jeho poškodeniu
- odklon výfukových plynov - pretože je v strojoch často výfuk smerom k užívateľovi, pridali sme malý nadstavec na výfuk, ktorým možno nasmerovať plyny smerom od užívateľa
Na stiahnutie
Návod 8896670
Dokumentácia 8896670
Normy a vlastnosti
kontrola množstva oleja
kontrola množstva oleja
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motory |
|---|---|
| EAN: | 8595126981279 |
| hmotnosť: | 15,9kg |
| objem nádrže: | 3,6l |
| obsah valca: | 163ccm |
| rozmery (v. x š. x d.): | 35x37x26cm |
| spotreba: | 0,56l/kW |
| typ motoru: | štvortaktný zážihový, OHV |
| výkon maximálny: | 4,0kW (5,5HP)/4000min-1 |
| výkon prevádzkový: | 3,5kW/3600min-1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.