Motor benzínový spaľovací, obsah 389ccm, výkon 9,5kW
Kód: 8896770Podrobný popis
Samostatný horizontálny motor umožňuje zabudovanie do necestných mobilných strojov ako ich pohon, napr. do vibračných dosiek, pechov, zhutňovacích valcov, pásových transportérov, vodných čerpadiel a iných stavebných či poľnohospodárskych strojov.- regulácia otáčok motora umožňuje nastaviť optimálny výkon
Na stiahnutie
Návod 8896770
Dokumentácia 8896770
Normy a vlastnosti
kontrola množstva oleja
kontrola množstva oleja
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motory |
|---|---|
| EAN: | 8595126981293 |
| hmotnosť: | 31kg |
| objem nádrže: | 3,6l |
| obsah valca: | 389ccm |
| rozmery (v. x š. x d.): | 45x47x33cm |
| spotreba: | 0,53l/kW |
| typ motoru: | štvortaktný zážihový, OHV |
| výkon maximálny: | 9,5kW (13HP)/4000min-1 |
| výkon prevádzkový: | 7,8kW/3600min-1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.