Nitovacia pištoľ, príkon 400W, nitovacia sila 8000N, zdvih 22mm
Kód: 8794550Podrobný popis
Elektrická nitovacia pištoľ nachádza uplatnenie všade, kde je potrebné rýchlo, jednoducho a spoľahlivo vytvoriť nitované spoje. Pri pokrývačských prácach, pri výrobe kovových konštrukcií, v automobilových dielňach a pod.- spona na opasok
- jednoduchá výmena uhlíkov
- olejové chladenie
- nitovacie nadstavce pripevnené na tele stroja
Na stiahnutie
Návod 8794550
Dokumentácia 8794550
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektronáradie |
|---|---|
| EAN: | 8595126980364 |
| ⌀ nitov: | 3,2-4,0-4,8mm |
| dĺžka ťahu: | 22mm |
| hmotnosť: | 2,3kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| nitovacia sila: | 8000N |
| príkon: | 400W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.