Nitovacia pneumatická pištoľ, 7290N, 2,4-4,8mm
Kód: 8865070Podrobný popis
Pneumatická nitovačka nachádza uplatnenie všade tam, kde je potrebné rýchlo, jednoducho a spoľahlivo vytvoriť nitované spoje, pri pokrývačských prácach, pri výrobe kovových konštrukciách, v automobilových dielňach a pod. Vďaka pohonu na stlačený vzduch zrýchli každú prácu a nitovanie s ňou je bez námahy.- prívod vzduchu je na pohyblivom kĺbe, čo zlepšuje manipuláciu s pripojenou vzduchovou hadicou
- otvor na dopĺňanie hydraulického oleja
Na stiahnutie
Návod 8865070
Dokumentácia 8865070
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pneumatické náradie |
|---|---|
| EAN: | 8595126970693 |
| ⌀ nitov: | 2,4 - 4,8mm |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| dĺžka ťahu: | 18mm |
| hmotnosť: | 1,2kg |
| max. pracovný tlak: | 4-5bar |
| nitovacia sila: | 745kg, 7290N |
| spotreba vzduchu: | 1.2l/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.