Nôž na polystyrén, 220W, max. 450˚C
Kód: 8894570Podrobný popis
Tepelný nôž je určený na rezanie, tvorbu drážok a otvorov do penových plastov ako napr. do penového polystyrénu, extrudovaného polystyrénu (napr. Styrodur), odľahčených penových PVC dosiek (napr. Palfoam), vytvrdnuté výplňové PUR peny, molitanu a pod. Ďalej ho je možné použiť na rezanie polypropylénových komorových dosiek, na rezanie plastových hadíc a nylonových alebo polypropylénových povrazov. Podľa rezaného materiálu je tepelný nôž možné nastaviť na jednu z piatich teplôt: 120˚C, 220˚C, 330˚C, 400˚C a 450˚C. Je tiež vybavený zarážkou na nastavenie maximálnej hĺbky rezu a protišmykovou ergonomickou rukoväťou pre príjemné držanie pri práci.- nastavenie pracovnej teploty: 120˚C, 220˚C, 330˚C, 400˚C, 450˚C
- zarážka na nastavenie maximálnej hĺbky rezu
- protišmyková ergonomická rukoväť
Na stiahnutie
Návod 8894570
Dokumentácia 8894570
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektronáradie |
|---|---|
| EAN: | 8595703600876 |
| hmotnosť: | 0,7kg |
| max. rezná hĺbka: | 15cm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| pracovná teplota: | 120-450˚C |
| príkon: | 220W |
| príslušenstvo: | stojan |
| šírka x hrúbka noža: | 34mm x 6mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.