Nožnice na plech elektrické, príkon 500W
Kód: 8797202Podrobný popis
Elektrické nožnice určené na rezanie plechov s hrúbkou od 0,3mm do 2,5mm. Sú vhodné na použitie pri montážnych prácach a kusovej výrobe pri polomeroch zakrivenia dielov nad 40mm. Kompaktné rozmery tela umožnia pevné uchopenie a jednoduché ovládanie, masívne, kované sedlo nožov odoláva vyššiemu a rázovitému zaťaženiu, nenáročná výmena nožov, jednoducho ovládateľný spínač s aretáciou, spoľahlivá prevádzka zaručená použitím kvalitných materiálov prevodového mechanizmu.Na stiahnutie
Návod 8797202
Dokumentácia 8797202
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nožnice na plech |
|---|---|
| EAN: | 8595126924788 |
| hmotnosť: | 2,5kg |
| krútiaci moment: | 6Nm |
| max. hrúbka plechu: hliník: | 2,5mm, hliník 250N/mm2 |
| max. hrúbka plechu: oceľ 400N/mm2: | 2,5mm |
| max. hrúbka plechu: oceľ 600N/mm2: | 2,0mm |
| max. hrúbka plechu: oceľ 800N/mm2: | 1,6mm |
| min. polomer zakrivenia: | 40mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| počet zdvihov: | 1200/min |
| príkon: | 500W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.