Nožnice na plech elektrické vystrihovacie, 600W, max. 2,5mm
Kód: 8797206Podrobný popis
Elektrické nožnice určené na prestrihávanie plechov tam, kde je potrebný malý polomer zakrivenia a je nežiadúce vykrivenie ustrihnutej časti plechu. Zvlášť vhodné sú na strihanie vlnitých a profilovaných plechov alebo sadrokartónových profilov a vystrihávanie podľa šablón. Kompaktné telo umožňuje pevné uchopenie a jednoduchú manipuláciu, razník polohovateľný v rozsahu 360° zaručí využitie aj v ťažšie dostupných miestach.- ideálny nástroj pre vystrihávanie komplikovaných tvarov z plechu alebo strihanie vlnitého plechu
- prestrih hliníka až do hrúbky 4mm
- úzke telo stroja umožňuje pevné uchopenie
- 1,2mm a 1,6mm drážka na tubuse razníka slúži na rýchle zmeranie hrúbky strihaného materiálu
Na stiahnutie
Návod 8797206
Dokumentácia 8797206
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nožnice na plech |
|---|---|
| EAN: | 8595126988124 |
| hmotnosť: | 1,6kg |
| max. hrúbka plechu: antikoro: | 1,2mm |
| max. hrúbka plechu: hliník: | 4,0mm |
| max. hrúbka plechu: meď: | 1,6mm (max. 1,8mm) |
| max. hrúbka plechu: uhlíková oceľ: | 1,6mm (max. 1,8mm) |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| počet zdvihov: | 2000/min |
| príkon: | 600W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.