Nožnice na plech vystrihovacie aku Share20V, 1x 2Ah, max. 2,5mm, bezuhlíkový motor
Kód: 8791830Podrobný popis
Akumulátorové nožnice na plech sú určené na jednoduché strihanie plochého, vlnitého a trapézového plechu bez krútenia a deformovania hrán. Sú poháňané najmodernejším bezuhlíkovým motorom, ktorý má vyššiu životnosť, je výkonnejší a má menšiu spotrebu elektrickej energie ako klasické motory s uhlíkovými kefami. Vďaka absencii kábla je práca s nimi pohodlnejšia, najmä na miestach, kde by manipulácia s káblom bola náročná alebo nebezpečná. Sú ideálnou voľbou pre profesionálov v oblasti stavebníctva, klampiarstva alebo údržby, ale aj pre domácich majstrov, ktorí potrebujú vykonávať presné a čisté rezy. S matricou otočnou o 360° je možné vystrihovať ľubovoľné tvary. Minimálna kružnica ktorú je možné vystrihnúť má priemer 75mm. Pre ľahké a bezpečné ovládanie sú nožnice vybavené dlhým spínačom s poistkou proti náhodnému stlačeniu a vďaka úzkemu telu sa ľahko držia v ruke.- strihanie profilovaného plechu
- matrica otočná o 360°
- úzke telo stroja pre ľahšie uchopenie
- bezuhlíkový motor má dlhšiu životnosť, vyšší výkon, menšiu spotrebu elektrickej energie a zaisťuje vysoký krútiaci moment
Na stiahnutie
Návod 8791830
Dokumentácia 8791830
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595703606946 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 2kg |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| max. hrúbka plechu: antikoro: | 1,2mm |
| max. hrúbka plechu: hliník: | 2,5mm |
| max. hrúbka plechu: meď: | 1,6mm |
| max. hrúbka plechu: uhlíková oceľ: | 1,6mm |
| min. strihaná kružnica: | 75mm |
| nabíjanie batérie cca: | 55min |
| počet zdvihov: | 1600/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.