Nožnice na živý plot Share20V, 1x 2Ah Li-ion, 2,4A nabíjačka, lišta 460mm, max. 16mm
Kód: 8891932Podrobný popis
Akumulátorové nožnice na živý sú ideálnym riešením pre každého, kto hľadá spoľahlivý a efektívny nástroj na úpravu záhradnej zelene. Vďaka silnému motoru a dlhej strihacej lište umožňujú presné a rýchle strihanie živých plotov a okrasných drevín. Otočná zadná rukoväť s nastaviteľnou polohou zabezpečuje maximálny komfort a jednoduché ovládanie v rôznych pracovných podmienkach. Ľahká konštrukcia a absencia napájacieho kábla umožňuje pohodlnú a jednoduchú manipuláciu.- výkonný motor pre rýchle a presné strihanie
- dlhá lišta umožňuje efektívnu úpravu zelene
- polohovateľná rukoväť v rozsahu ±90° zabezpečuje pohodlné držanie
- ľahká konštrukcia a absencia napájacieho kábla zlepšuje manipuláciu a znižuje únavu pri práci
- bezpečnostná poistka
Na stiahnutie
Návod 8891932
Dokumentácia 8891932
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595703610004 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| dĺžka lišty na živé ploty: | 474mm |
| hmotnosť: | 2,1kg |
| hmotnosť s aku: | 2,5kg |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| max. priemer vetví: | 16mm |
| nabíjanie batérie cca: | 50min |
| počet kmitov: | 1550/min |
| rozstup zubov lišty: | 25,7mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.