Píla chvostová, príkon 650W
Kód: 8893600Podrobný popis
Chvostová píla s otočným pílovým listom o 180°, určená na rezanie dreva, umelej hmoty, kovov, stavebných hmôt a podobných materiálov, ďalej na prerezávanie stromov, rezanie pri karosárskych prácach, pri demoláciách atď. Pružný pílový list umožňuje prevádzať nielen priame a oblúkové rezy, ale taktiež aj rezy v horšie prístupných miestach (v rohoch, pozdĺž steny a pod.).- systém pre rýchlu a beznástrojovú výmenu pílových listov
- možnosť otočenia pílového listu o 180°
- gumový antivibračný úchop znižuje vibrácie
- regulátor otáčok pre jednoduché nastavenie optimálneho počtu kmitov
- jednoduchým stlačením aretačného tlačidla je možné nastaviť vysunutie opornej pätky a tým kontrolovať hĺbku rezu
Na stiahnutie
Návod 8893600
Dokumentácia 8893600
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
regulácia otáčok
regulácia otáčok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priamočiare píly |
|---|---|
| EAN: | 8595126967327 |
| hmotnosť: | 2,7kg |
| kmity: | 800-3000/min |
| max. rezanie dreva: | 115mm |
| max. rezanie hliníka: | 20mm |
| max. rezanie ocele: | 5mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 650W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.