Píla chvostová aku Share20V, 1x 2Ah, zdvih 20mm
Kód: 8891820Podrobný popis
Aku chvostová píla je určená na rezanie dreva, umelej hmoty, kovov a iných podobných materiálov pri práci v dielni, garáži alebo na záhrade. Pružný pílový list umožňuje vykonávať nielen priame a oblúkové rezy, ale taktiež aj rezy v horšie prístupných miestach (v rohoch, pozdĺž steny a pod.). Píla má bezpečnostnú poistku proti náhodnému spusteniu a je vybavená nastaviteľným predkmitom, ktorý si môžete upraviť v závislosti na rezanom materiáli. Pre bežnú prácu postačia jeden alebo dva 2000mAh akumulátory, ktoré môžete rýchlo nabiť v rýchlonabíjačke. Pri náročnejšej alebo dlhšej práci odporúčame väčšie akumulátory s kapacitou 4000mAh. Akumulátor možno použiť vo všetkých 20V aku strojoch z radu Extol Premium 88918xx. Vďaka Li-ion technológii je možné akumulátory kedykoľvek dobíjať, bez toho aby sa tým znižovala ich kapacita. Li-ion akumulátor stráca energiu vplyvom samovybíjania veľmi pomaly a vydrží dlho nabitý.- systém pre rýchlu a beznástrojovú výmenu pílových listov
- možnosť otočenia pílového listu o 180°
- gumový antivibračný úchop znižuje intenzitu vibrácií
- v závislosti na rezanom materiáli je možné upraviť predkmit
- vysúvateľná opierka umožňuje nastaviť pracovnú časť plátku, čiastočne kontrolovať hĺbku rezu a slúži ako opora pri rezaní a zanorovaní
- akumulátor má indikáciu nabitia a je možné ho použiť vo všetkých typoch náradia EXTOL SHARE2OV
Na stiahnutie
Návod 8891820
Dokumentácia 8891820
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
regulácia otáčok
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
regulácia otáčok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595126982597 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| dĺžka ťahu: | 20mm |
| hmotnosť s aku: | 2,2kg |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| kmity: | 0–3000/min |
| max. rezanie dreva: | 100mm |
| max. rezanie hliníka: | 20mm |
| max. rezanie ocele: | 5mm |
| nabíjanie batérie cca: | 55min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.