Píla chvostová aku Share20V, bez aku, zdvih 20mm
Kód: 8891821Podrobný popis
Aku chvostová píla je určená na rezanie dreva, umelej hmoty, kovov a iných podobných materiálov pri práci v dielni, garáži alebo na záhrade. Pružný pílový list umožňuje vykonávať nielen priame a oblúkové rezy, ale taktiež aj rezy v horšie prístupných miestach (v rohoch, pozdĺž steny a pod.). Píla má bezpečnostnú poistku proti náhodnému spusteniu a je vybavená nastaviteľným predkmitom, ktorý si môžete upraviť v závislosti na rezanom materiáli. Pre bežnú prácu postačia jeden alebo dva 2000mAh akumulátory, ktoré môžete rýchlo nabiť v rýchlonabíjačke. Pri náročnejšej alebo dlhšej práci odporúčame väčšie akumulátory s kapacitou 4000mAh. Stroj je bez akumulátora a nabíjačky.- systém pre rýchlu a beznástrojovú výmenu pílových listov
- možnosť otočenia pílového listu o 180°
- gumový antivibračný úchop znižuje intenzitu vibrácií
- v závislosti na rezanom materiáli je možné upraviť predkmit
- vysúvateľná opierka umožňuje nastaviť pracovnú časť plátku, čiastočne kontrolovať hĺbku rezu a slúži ako opora pri rezaní a zanorovaní
Na stiahnutie
Návod 8891821
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
regulácia otáčok
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
regulácia otáčok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8585019745026 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| dĺžka ťahu: | 20mm |
| hmotnosť s aku: | 2,2kg |
| kmity: | 0–3000/min |
| max. rezanie dreva: | 100mm |
| max. rezanie hliníka: | 20mm |
| max. rezanie ocele: | 5mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.