Píla chvostová aku Share20V, bez aku, zdvih 25,4mm, bezuhlíkový motor
Kód: 8791821Podrobný popis
Aku chvostová píla je určená na rezanie dreva, umelej hmoty, kovov a iných podobných materiálov pri práci v dielni, garáži alebo na záhrade. Pružný pílový list umožňuje vykonávať nielen priame a oblúkové rezy, ale taktiež aj rezy v horšie prístupných miestach (v rohoch, pozdĺž steny a pod.). Píla má bezpečnostnú poistku proti náhodnému spusteniu a je vybavená nastaviteľným predkmitom, ktorý je možné upraviť v závislosti na rezanom materiáli. Pri náročnejšej alebo dlhšej práci odporúčame väčšie akumulátory s kapacitou 4000mAh.- systém pre rýchlu beznástrojovú výmenu pílových plátkov
- možnosť otočenia pílového listu o 180°
- gumový antivibračný úchop znižuje intenzitu vibrácií
- v závislosti na rezanom materiáli je možné upraviť predkmit
- vysúvateľná opierka umožňuje nastaviť pracovnú časť plátku, čiastočne kontrolovať hĺbku rezu a slúži ako opora pri rezaní a zanorovaní
- bezuhlíkový motor má dlhšiu životnosť, vyšší výkon, menšiu spotrebu elektrickej energie a zaisťuje vysoký krútiaci moment
Na stiahnutie
Návod 8791821
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
napätie akumulátora: 20V
regulácia otáčok
Li-ion batéria
napätie akumulátora: 20V
regulácia otáčok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8585019745835 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| dĺžka ťahu: | 25,4mm |
| hmotnosť s aku: | 2,5kg |
| kmity: | 0–3000/min |
| max. rezanie dreva: | 150mm |
| max. rezanie hliníka: | 25mm |
| max. rezanie ocele: | 5mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.