Píla kotúčová 1200W, kotúč 160mm
Kód: 405224Podrobný popis
Kotúčová píla určená pre rovné rezanie dreva a drevených materiálov, plastov a hliníkových profilov. UPOZORNENIE: Nie je určená na rezanie kovu, betónu, kameňa, sádrokartónu a pod.- možnosť rezania pod uhlom 0-45°
- základová doska a vodiaca lišta pre pozdĺžne rezanie
- pripojenie odsávania umožňuje zachovanie čistého pracovného prostredia
- aretácia hriadeľa pre rýchlu výmenu kotúča
Na stiahnutie
Návod 405224
Dokumentácia 405224
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kotúčové píly |
|---|---|
| EAN: | 8595126984591 |
| hmotnosť: | 3,3kg |
| kotúč: | 160x1,3x20mm, SK 2mm, 24T |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 4800/min |
| prierez 90°/45°: | 55/35mm |
| príkon: | 1200W |
| sklon rezu: | 0-45° |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.