Píla kotúčová 1200W, kotúč 160mm
Kód: 8893005Podrobný popis
Výkonná píla určená na priame rezy v dreve a rôznych lisovaných doskách až do hĺbky 55mm a so sklonom do 45°. S použitím príslušných rezných kotúčov je ňou možné rezať aj plasty a neželezné kovy. UPOZORNENIE: Nepoužívajte pílu na iné materiály ako napr. kov, betón alebo kameň.- pripojenie odsávania umožňuje zachovanie čistého pracovného prostredia
- maximálny a minimálny počet zubov kotúča 40/18
- madlo navrhnuté pre pravákov aj ľavákov
- jednoduché nastavenie hĺbky rezu a nastavenie šikmého uhlu
Na stiahnutie
Návod 8893005
Dokumentácia 8893005
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kotúčové píly |
|---|---|
| EAN: | 8595126977715 |
| hmotnosť: | 3,5kg |
| kotúč: | 160x1,3x20mm, SK 2mm, 18T |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 4700/min |
| prierez 90°/45°: | 55/35mm |
| príkon: | 1200W |
| sklon rezu: | 0-45° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.