Píla kotúčová 1600W, kotúč 185mm
Kód: 8793000Podrobný popis
Robustná výkonná píla určená pre priame rezy dreva, drevotriesky a iných drevených materiálov až do hĺbky 65mm. Použiteľná je aj pre rezanie plastov a mäkkých kovov.- unikátne technické riešenie chladenia a vysoká odolnosť voči prašnosti umožňujú použitie v náročných podmienkach
- pripojenie externého odsávania umožňuje udržať pracovné prostredie čisté
- rukoväť je navrhnutá tak, aby umožňovala pohodlnú prácu pravákom aj ľavákom
- jednoduché nastavenie hĺbky 0-65mm a sklonu rezu 0-45°
- aretácia hriadeľa pre rýchlu výmenu kotúča
Na stiahnutie
Návod 8793000
Dokumentácia 8793000
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kotúčové píly |
|---|---|
| EAN: | 8595126985659 |
| ergonomická rukoväť: | áno |
| hmotnosť: | 4,6kg |
| kotúč: | 185x2x20mm, SK 2,8mm, 36T |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 5000/min |
| prierez 90°/45°: | 65/45mm |
| príkon: | 1600W |
| sklon rezu: | 0-45° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.