Píla kotúčová aku Share20V, 1x 2Ah, kotúč 165mm
Kód: 8891822Podrobný popis
Píla poskytuje výkonné, ľahké a bezpečné rezanie pri rôznych tesárskych, rámovacích, inštalatérskych a dokončovacích prácach. Je poháňaná silným motorom, ktorý umožňuje rýchlo a ľahko rezať aj tvrdší materiál.- elektronická brzda rýchlo zastaví kotúč pri prerušení práce
- vodiaci príložník pre pozdĺžne rezanie
- možnosť rezania so sklonom až do uhla 45°
- pevná hliníková základňa pre stabilitu a presnosť
- pripojenie odsávania umožňuje zachovanie čistého pracovného prostredia
- jednoduché beznástrojové nastavenie hĺbky a sklonu rezu
- akumulátor má indikáciu nabitia a je možné ho použiť vo všetkých typoch náradia EXTOL SHARE2OV
Na stiahnutie
Návod 8891822
Dokumentácia 8891822
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595126986656 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 3,1kg |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| kotúč: | 165×1,4×16mm, SK 2mm, T24 |
| nabíjanie batérie cca: | 55min |
| otáčky: | 3650/min |
| prierez 90°/45°: | 50/35mm |
| sklon rezu: | 0–45° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.