Píla pokosová s posuvom aku Share20V, 1x2Ah, kotúč 185mm, bezuhlíkový motor
Kód: 8791826Podrobný popis
Aku pokosová a kapovacia píla s laserom je určená na vykonávanie presných priečnych a pozdĺžnych rezov masívneho dreva, drevovláknitých a drevotrieskových dosiek, tenkých profilov z umelej hmoty, hliníkových profilov a tenkých mäkkých neželezných materiálov s použitím na to určených pílových kotúčov. Píla je poháňaná najmodernejším bezuhlíkovým motorom s 3300 ot./min, ktorý umožňuje rýchly a ľahký rez. Tento nový typ motora má vyššiu životnosť, je výkonnejší a má menšiu spotrebu ako klasické motory s uhlíkovými kefami. Masívna základňa píly je vyrobená z hliníka. Pre pohodlnú prácu je píla vybavená laserom, výsuvnými opierkami pre dlhšie materiály a svorkou pomocou ktorej si môžete upnúť materiál na pracovnú plochu. Zvýšenie bezpečnosti práce zaručuje elektrická brzda, ktorá zastaví pílový kotúč ihneď po uvoľnení spínača. súčasťou píly je výstup pre zachytávanie pilín do priloženého vrecúška alebo pre pripojenie k odsávaciemu systému.- bezuhlíkový motor má dlhšiu životnosť, vyšší výkon, menšiu spotrebu elektrickej energie a zaisťuje vysoký krútiaci moment
- vybavená laserom, opierkami materiálu a svorkou
- elektrická brzda
- hliníková základňa
- odsávanie pilín do zberného vrecka alebo vysávača
Na stiahnutie
Návod 8791826
Dokumentácia 8791826
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
disponuje laserovou technológiou
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
disponuje laserovou technológiou
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595126993135 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hĺbka x dĺžka rezu pri uhle/sklone ±45°/45°: | 35×105mm |
| hĺbka x dĺžka rezu pri uhle/sklone ±45°/90°: | 50×105mm |
| hĺbka x dĺžka rezu pri uhle/sklone 90°/45°: | 35×210mm |
| hĺbka x dĺžka rezu pri uhle/sklone 90°/90°: | 50×210mm |
| hmotnosť s aku: | 9,8kg |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| kapovací (zvislý) rezný uhol: | 90°– 45° (vlevo) |
| kotúč: | 185×1x16mm, SK 1,8mm, T24 |
| nabíjanie batérie cca: | 55min |
| otáčky: | 3300/min |
| pokosový (vodorovný) rezný uhol: | -45°/90°/+45° (vlevo/vpravo) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.