Píla priamočiara aku Share20V, bez aku, kmit 22mm
Kód: 8891825Podrobný popis
Aku priamočiara píla SHARE20V je určená na vykonávanie deliacich a tvarových rezov, najmä do dreva a drevotriesky a na rezanie kovov, plastu, keramických dosiek a gumy, ďalej sadrokartónu, cementotrieskového materiálu a pod. Vďaka rýchloupínaciemu systému je možné pílový plátok s uchytením „Bosch“ vymeniť bez použitia nástrojov. Je možné použiť plátok akéhokoľvek výrobcu s týmto úchytom. Štandardne pri rezaní píla odfukuje piliny z miesta rezania, je ale tiež možné prepnúť odfukovanie na odsávanie a piliny priamo odsávať vysávačom, čím dosiahnete oveľa čistejšie pracovné miesto. Pri rezaní sadrokartónu a podobných materiálov s veľmi jemným prachom je nutné vždy používať odsávanie vysávačom. Pri práci môžete regulovať rýchlosť kmitov pomocou spínača a taktiež môžete nastaviť veľkosť predkmitu. Obe nastavenia sa používajú na zmenu štýlu a rýchlosti rezania v odlišných materiáloch. Pre ľahšiu prácu má píla LED svetlo osvetľujúce pracovné miesto, ktoré sa automaticky zapína pri stlačení spínača. Gumová vrstva pokrývajúca pílu v mieste úchopu znižuje množstvo vibrácií, ktoré sa prenášajú do rúk a znižuje únavu pri práci. Pre bežnú prácu dostačujú jeden alebo dva 2Ah akumulátory, ktoré môžete rýchlo nabiť v rýchlonabíjačke, pre náročnejšiu alebo dlhšiu prácu odporúčame väčšie akumulátory s kapacitou 4-8Ah. Akumulátor je možné použiť vo všetkých typoch náradia radu Extol Share20V.- systém rýchloupínania plátkov
- zmena rýchlosti otáčok a predkmitu
- prepínanie odfukávanie / sanie
- pripojenie vysávača
- LED svetlo
- pogumovaná rukoväť
Na stiahnutie
Návod 8891825
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
LED dióda
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
LED dióda
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595126993128 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 2kg |
| kmity: | 0–3000/min |
| max. prierez drevo: | 80mm |
| max. prierez hliník: | 8mm |
| max. prierez oceľ: | 6mm |
| príslušenstvo: | príložník, adaptér pre vysávač |
| sklon rezu: | 0°±45° |
| stupne predkmitu: | 0+3 |
| výška kmitu: | 22mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.