Píla reťazová elektrická, 1800W, lišta 350mm
Kód: 405610Podrobný popis
Píla s beznástrojovým nastavením reťaze, vhodná na záhradné práce a pílenie palivového dreva.- automatické mazanie reťaze pomocou čerpadla
- píla je vybavená systémom pre jednoduchú a rýchlu výmenu reťaze a mechanizmom pre jednoduché beznástrojové napnutie reťaze
Na stiahnutie
Návod 405610
Dokumentácia 405610
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické náradie |
|---|---|
| EAN: | 8595126977180 |
| dĺžka lišty: | 35cm |
| hmotnosť: | 4,6kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem olejovej nádržky: | 150ml |
| príkon: | 1800W |
| reťaz: | 3/8.050x52DL |
| rýchlosť reťaze: | 13,5m/s |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.