Píla reťazová Share20V, 2x 4Ah, čepeľ 455mm, bezuhlíkový motor
Kód: 8791920Podrobný popis
Akumulátorová reťazová píla je ideálnym riešením na rezanie palivového dreva, údržbu stromov v záhrade či práce na stavbách. Vďaka akumulátorovému napájaniu ponúka maximálnu voľnosť pohybu bez obmedzení spôsobených napájacím káblom alebo výfukovými emisiami. Píla je vybavená bezuhlíkovým motorom, ktorý zabezpečuje vyššiu efektivitu, dlhšiu životnosť a nižšiu spotrebu energie. Bezpečnosť obsluhy je na prvom mieste, preto píla disponuje rýchlou bezpečnostnou brzdou, ktorá v prípade potreby okamžite zastaví pohyb reťaze. Automatické mazanie reťaze a jednoduchý systém napínania bez potreby náradia uľahčujú údržbu a prispievajú k dlhšej životnosti zariadenia. Píla sa vyznačuje tichým chodom a nulovými emisiami, vďaka čomu je vhodná aj na použitie v obytných zónach.- silný bezuhlíkový 40V motor
- jednoduché beznástrojové napínanie a výmena reťaze
- automatické mazanie reťaze
- bezpečnostná poistka a brzda
- dva 4Ah akumulátory pre dlhší čas práce
- nabíjačka umožňuje nabíjať dva akumulátory súčasne
Na stiahnutie
Návod 8791920
Dokumentácia 8791920
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
2 akumulátory
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
2 akumulátory
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 35525021381 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| dĺžka lišty: | 455mm |
| hmotnosť: | 4,3kg |
| hmotnosť s aku: | 5,6kg |
| kapacita akumulátora: | 2x 4Ah |
| nabíjanie batérie cca: | 60min |
| objem olejovej nádržky: | 150ml |
| reťaz: | 3/8"LP. 050. 56 |
| rezná dĺžka lišty: | 325mm |
| rýchlosť reťaze: | 14,3m/s |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.