Pištoľ lepiaca tavná, 100W, Ø11,2mm
Kód: 422001Podrobný popis
Lepiaca tavná pištoľ určená na rýchle lepenie papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky a pod. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla.Na stiahnutie
Návod 422001
Dokumentácia 422001
Normy a vlastnosti
priemer tavnej tyčinky
priemer tavnej tyčinky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tavné pištole |
|---|---|
| EAN: | 8595126970655 |
| ⌀ tavnej tyčinky: | 11mm-11,5mm |
| doba aktivácie: | 5-7min |
| hmotnosť: | 160g |
| lepiaca kapacita: | 10g/min |
| max. príkon: | 100W |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 40W |
| teplota lepenia: | 200°C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.