Pištoľ lepiaca tavná, 70W, Ø7,2mm
Kód: 422000Podrobný popis
Lepiaca tavná pištoľ s menšou lepiacou kapacitou, určená pre jemné a detailné práce, na lepenie papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky a pod. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla.- určené pre jemné a detailné práce, kde je nutné používať menšie množstvo lepidla
Na stiahnutie
Návod 422000
Dokumentácia 422000
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
priemer tavnej tyčinky
priemer tavnej tyčinky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tavné pištole |
|---|---|
| EAN: | 8595126970648 |
| ⌀ tavnej tyčinky: | 7,2mm |
| doba aktivácie: | 3-5min |
| hmotnosť: | 78g |
| lepiaca kapacita: | 4,5g/min |
| max. príkon: | 70W |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 25W |
| teplota lepenia: | 200°C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.