Pištoľ striekacia, príkon 110W, nádobka 800ml, 300ml/min, dýza 0,8mm
Kód: 412114Podrobný popis
Ľahká pištoľ, ideálna pre náročnejšie striekanie farieb doma, na chate či v záhrade. Vyšší výkon dovoľuje používať hustejší typ farieb, čím je možné zrýchliť prácu. Je určená na nanášanie farieb a lakov s obsahom rozpúšťadiel, vodou riediteľných farieb, olejových farieb, lazúr, akrylových pigmentových lakov, moridiel, prostriedkov na ochranu dreva, rastlín a dezinfekčných prostriedkov.- nový model s vylepšenou atomizáciou farby a kvalitného nástreku
- ergonomická rukoväť pre pohodlné držanie
Na stiahnutie
Návod 412114
Dokumentácia 412114
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Striekacie pištole |
|---|---|
| EAN: | 8595126977258 |
| ⌀ dýzy: | 0,8mm |
| hmotnosť: | 1,4kg |
| max. prietok: | 300ml/min |
| max. viskozita farby: | 60din/s |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem: | 800ml |
| príkon: | 110W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.