Pištoľ striekacia, príkon 80W, nádobka 800ml, 280ml/min, dýza 0,8mm
Kód: 412113Podrobný popis
Ľahká pištoľ, ideálna pre nenáročné striekanie farieb doma, na chate či v záhrade. Je určená na nanášanie farieb a lakov s obsahom rozpúšťadiel, vodou riediteľných farieb, olejových farieb, lazúr, akrylových pigmentových lakov, moridiel, prostriedkov na ochranu dreva, rastlín a dezinfekčných prostriedkov.- nový model s vylepšenou atomizáciou farby a kvalitného nástreku
- ergonomická rukoväť pre pohodlné držanie
Na stiahnutie
Návod 412113
Dokumentácia 412113
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Striekacie pištole |
|---|---|
| EAN: | 8595126977210 |
| ⌀ dýzy: | 0,8mm |
| hmotnosť: | 1,4kg |
| max. prietok: | 280ml/min |
| max. viskozita farby: | 30din/s |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem: | 800ml |
| príkon: | 80W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.