Pištoľ striekacia s nádobkou zhora a funkciou HVLP, max. prac. tlak 400kPa
Kód: 8865052Podrobný popis
systém HVLP (High Volume Low Pressure) umožňuje nanášať väčší objem farby pri nižšom tlaku vzduchu, čo umožňuje znížiť spotrebu nanášanej farby až o 30%- možnosť nastavenia smeru plochého lúča
- možnosť nastavenia kruhového alebo plochého lúča
- regulátor objemu nanášanej farby
- regulátor prietoku vzduchu
Na stiahnutie
Návod 8865052
Dokumentácia 8865052
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Striekacie pištole |
|---|---|
| EAN: | 8595126957670 |
| ⌀ dýzy: | 1,4mm |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| hmotnosť: | 0,7kg |
| max. pracovný tlak: | 4bar (0,4MPa) |
| objem nádobky: | 600ml |
| použiteľné Ø dýz: | 1,2-2,0mm |
| spotreba kvapaliny: | 160-220ml/min (3bar) |
| spotreba vzduchu: | 150-410l/min |
| teplota náteru a prostredia: | 5-43°C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.