Ponorné čerpadlo, príkon 600W, 2000l/hod, výtlak 70m, kábel 20m
Kód: 414176Podrobný popis
Ponorné čerpadlo s veľkým prietokom a vysokým výtlakom, určené pre čerpanie čistej vody bez mechanického znečistenia (piesok, štrk...). Ideálne na hlboké studne od priemeru 105mm. Vhodné aj na zalievanie záhrad, umývanie, čistenie striekaním a pod. UPOZORNENIE: Nie je vhodné na zavlažovacie systémy neumožňujúce trvalý voľný prietok vody!- membránové typy čerpadiel umožňujú dosiahnuť značný výtlak a veľký prietok
- určené pre čistú vodu
- voda je odvádzaná do hadice, ktorá sa nasadí na výstupné hrdlo a pripevní sponou
Na stiahnutie
Návod 414176
Dokumentácia 414176
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
dĺžka kábla 20m
priemer 105mm
rozmer: 3/4"
vhodný na použitie na hliník
dĺžka kábla 20m
priemer 105mm
rozmer: 3/4"
vhodný na použitie na hliník
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ponorné čerpadlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126931564 |
| ⌀ čerpadla: | 105mm |
| ⌀ výstupného hrdla: | 3/4" |
| dĺžka prívodného kábla: | 20m |
| doplňujúci parameter: | priemer tela čerpadla 105mm |
| hmotnosť vrátane kábla: | 5,6kg |
| max. hĺbka ponoru: | 5m |
| max. priechodnosť: | 0mm |
| max. prietok: | 2000l/h |
| max. výtlak: | 70m +/- 5% |
| min. výška hladiny: | 50cm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 600W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.