Sada náradia, 100-dielna
Kód: 8818411Podrobný popis
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vyrobené/obsahuje materiál: chróm-vanádiová oceľ
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
rozmer: 1/4"
rozmer: 1/2"
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
tvar hrotu: plochý
tvar hrotu: philips
tvar hrotu: pozidriv
tvar hrotu / hlavice: torx
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
vyrobené/obsahuje materiál: chróm-vanádiová oceľ
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
rozmer: 1/4"
rozmer: 1/2"
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
tvar hrotu: plochý
tvar hrotu: philips
tvar hrotu: pozidriv
tvar hrotu / hlavice: torx
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sady náradia |
|---|---|
| EAN: | 8595126981156 |
| bity: | 1/4"(L25mm): (-)4-5,5-7mm, PH1-2-3, T15-20-30, H3-4-5-6mm, adaptér z bitu 1/4" na štvorhran 1/4" |
| hlavice nástrčné: | 1/4": 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13mm, 1/2": 10-11-12-13-14-15-16-17-19-22-24-27-30-32mm |
| hlavice nástrčné predĺžené: | 1/4": 9-10-11-12-13mm |
| imbus: | 1,5-2-2,5mm |
| kľúč na sviečky: | 1/2": 16-21mm |
| kľúče: | očkoploché: 8-10-11-12-13-14-15-17-19mm |
| materiál: | CrV |
| predlžovací nadstavec: | 1/4": 75mm, 1/2": 50-100mm |
| račňa: | 1/4" (45T), 1/2" (45T) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.