Sada náradia, 35-dielna
Kód: 6581Podrobný popis
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vyrobené/obsahuje materiál: chróm-vanádiová oceľ
rozmer: 1/4"
tvar hrotu: plochý
tvar hrotu: philips
tvar hrotu: pozidriv
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
tvar hrotu / hlavice: torx
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
vyrobené/obsahuje materiál: chróm-vanádiová oceľ
rozmer: 1/4"
tvar hrotu: plochý
tvar hrotu: philips
tvar hrotu: pozidriv
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
tvar hrotu / hlavice: torx
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sady náradia |
|---|---|
| EAN: | 8595126963558 |
| bity: | 1/4"(L25mm): (-)4-6mm, PH1-2-3, PZ1-2, H4-5-6mm (CrV) |
| hlavice nástrčné: | 1/4": 5-6-7-8-9-10-11mm |
| hodinársky skrutkovač: | (-)2,5x40mm, PH00x40mm |
| imbus: | 1,5-2-2,5-3-4-5-6mm (CrV) |
| kliešte: | kombinované 120mm, štikacie bočné 115mm, polkruhové rovné 125mm |
| kľúče: | nastaviteľný kľúč 0-22mm x150mm |
| magnet. nadstavec na 1/4" bity: | 1/4"x60mm |
| meter: | zvinovací 2m x13mm |
| nadstavec s rukoväťou 1/4": | 1/4"x160mm |
| nôž: | odlamovací 9mm |
| skrutkovač: | magnetický na 1/4" bity |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.