Sada náradia, 59-dielna
Kód: 6583Podrobný popis
Na stiahnutie
Návod 6583
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vyrobené/obsahuje materiál: chróm-vanádiová oceľ
rozmer: 1/4"
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
tvar hrotu: plochý
tvar hrotu: philips
tvar hrotu: pozidriv
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
tvar hrotu / hlavice: torx
vyrobené/obsahuje materiál: chróm-vanádiová oceľ
rozmer: 1/4"
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
tvar hrotu: plochý
tvar hrotu: philips
tvar hrotu: pozidriv
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
tvar hrotu / hlavice: torx
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sady náradia |
|---|---|
| EAN: | 8595126978750 |
| bity: | 1/4"(L25mm): (-)3-4-5-6, PH0-1-2-3, PZ0-1-2-3, H3-4-5-6mm, T10-15-20-25, (CrV) |
| hlavice nástrčné: | 1/4": 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13mm |
| imbus: | 1,5-2-2,5-3-4-5-6-8-10mm (CrV) |
| kľúče: | otvorené: 10x11,12x13,14x15,16x17mm, nastaviteľný kľúč 0-22mmx200mm |
| materiál: | CrV |
| predlžovací nadstavec: | 1/4"x75mm |
| račňa: | 1/4" (45T) (CrV) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.