Sada náradia, 65-dielna
Kód: 6598Podrobný popis
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
rozmer: 1/4"
rozmer: 3/8"
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
tvar hrotu: plochý
tvar hrotu: philips
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
tvar hrotu / hlavice: torx
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
vyrobené/obsahuje materiál: chróm-vanádiová oceľ
rozmer: 1/4"
rozmer: 3/8"
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
tvar hrotu: plochý
tvar hrotu: philips
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
tvar hrotu / hlavice: torx
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
vyrobené/obsahuje materiál: chróm-vanádiová oceľ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sady náradia |
|---|---|
| EAN: | 8595126978767 |
| bity: | 1/4" (L25mm): (-)3-4-5-6-6, PH0-1-2-2-3, H3-4-5-6mm, T10-15-20-25-30-40 (CrV) |
| hlavice nástrčné: | 1/4": 4-4,5-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13mm, 3/8": 10,11,12,13,14,15,17,19,21,22,24mm (CrV) |
| kľúč na sviečky: | 3/8: 16-21mm (CrV) |
| kľúče: | otvorené: 6x7,8x9,10x11,12x13,14x15mm |
| materiál: | CrV |
| predlžovací nadstavec: | 1/4"x 75mm, 3/8"x 75-150mm (CrV) |
| račňa: | 1/4"(45T),3/8"(45T) (CrV) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.