Sada náradia 47-dielna
Kód: 6590Podrobný popis
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
rozmer: 1/4"
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
tvar hrotu: plochý
tvar hrotu: philips
tvar hrotu: pozidriv
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
rozmer: 1/4"
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
tvar hrotu: plochý
tvar hrotu: philips
tvar hrotu: pozidriv
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sady náradia |
|---|---|
| EAN: | 8595126900157 |
| bity: | 1/4"(L25mm): (-)3-4-5-6mm, PH0-1-2, PZ0-1-2 |
| doplňujúci parameter: | 47-dielna sada, CrV * hlavice nástrčné# 1/4": 5-6-7-8-10-12-13-14mm (CrV) * bityty# 1/4"(L25mm): (-)3-4-5-6mm, PH0-1-2, PZ0-1-2 |
| hlavice nástrčné: | 1/4": 5-6-7-8-9-10-12-13-14mm (CrV) |
| imbus: | 1,5-2-2,5-3-4-5-6mm (CrV) |
| kladivo: | s drevenou násadou 300g |
| kliešte: | kombinované 160mm, pologuľaté priame 115mm |
| materiál: | CrV |
| meter: | zvinovací 3mx16mm |
| nôž: | odlamovací s kovovou výstuhou 18mm, 10ks náhradných 18mm britov v krabičke |
| ostatné diely: | vodováha 170mm, svietidlo LED 60lm, nožnice kancelárske 190mm |
| predlžovací nadstavec: | 1/4"x50mm (CrV) |
| račňa: | 1/4"(45T) (CrV) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.