Sada náradia 63-dielna
Kód: 6593Podrobný popis
Univerzálna sada navrhnutá pre dievčatá, ženy a dámy, s ktorou vás nič nezaskočí. Kedykoľvek budete potrebovať niečo premerať, zaskrutkovať, povoliť či utiahnuť, odrezať, vyvážiť, zatĺcť či natrieť, zalepiť, na niečo si posvietiť, alebo si trebárs ustrihnúť ružu v záhrade, táto sada v elegantnom mäkkom kufríku vám bude vždy po ruke - a vy budete úplne nezávislá!Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
rozmer: 1/4"
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
tvar hrotu: plochý
tvar hrotu: philips
tvar hrotu: pozidriv
tvar hrotu / hlavice: torx
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
rozmer: 1/4"
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
tvar hrotu: plochý
tvar hrotu: philips
tvar hrotu: pozidriv
tvar hrotu / hlavice: torx
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sady náradia |
|---|---|
| EAN: | 8595126980296 |
| bity: | 1/4"(L25mm): (-)3-4-5-6mm, PH0-1-2, PZ0-1-2-2-3, H3-4-5-6mm, T10-15-20-25 (CrV) |
| imbus: | 1,5-2-2,5-3-4-5-6mm (CrV) |
| kladivo: | sa sklolaminátovou násadou 200g |
| kliešte: | kombinované 120mm, pologuľaté priame 125mm |
| kľúče: | nastaviteľný kľúč 0-22mm x150mm |
| materiál: | CrV |
| meter: | zvinovací meter 3m x16mm |
| nôž: | kovový odlamovací 18mm |
| ostatné diely: | štetce ploché šírka 25 a 50mm, oceľové pravítko 300mm, vodováha 170mm, svietidlo LED 60lm, pinzeta s LED svetlom, pištoľ tavná Ø |
| záhradné náradie: | nožnice záhradnícke 180mm, rukavice PES s terčíkmi veľ.7 ", rukavice záhradné polomáčané v nitrile veľ.7" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.