Sada náradia s aku vŕtačkou, 27-dielna
Kód: 402403Podrobný popis
Praktická sada pre bežnú nenáročnú domácnosť, na príležitostné práce, malé opravy, inštaláciu nábytku a bytových doplnkov apod. Všetko spolu v praktickej nylonovej taške, ktorá nezaberá veľa miesta.- skľučovadlo s aretáciou pre jednoduchú výmenu nástrojov
- prstenec pre nastavenie režimu práce (režim skrutkovania, vŕtania bez príklepu a vŕtania s príklepom)
- dvojrýchlostná prevodovka umožňuje nastaviť zodpovedajúce otáčky pre konkrétny druh práce
- nízka hmotnosť, ergonomický tvar a rozloženie hmotnosti skrutkovača robí prácu príjemnejšou a menej únavnou
- integrované LED svetlo uľahčí prácu v tmavých či úzkych priestoroch
- elegantný dizajn
- praktický nylonový kufor
Na stiahnutie
Návod 402403
Dokumentácia 402403
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
LED dióda
Li-ion batéria
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
kufor
napätie akumulátora: 12V
1 akumulátor
vŕtanie
skrutkovanie
vŕtanie s príklepom
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
LED dióda
Li-ion batéria
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
kufor
napätie akumulátora: 12V
1 akumulátor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné aku náradie |
|---|---|
| EAN: | 8595126989596 |
| ⌀ vrtáku: | 0,8-10mm |
| akumulátor: | 12V Li-ion |
| doplňujúci parameter: | 27-dielna sada Akumulátorová vŕtačka: - akumulátor 12V/2Ah Li-ion - voľnobežné otáčky: I. 0-375minˉ¹ / II. 0-1400minˉ¹ - max. kr |
| hmotnosť s aku: | 1,1kg |
| kapacita akumulátora: | 2000mAh |
| max. krútiaci moment: | 30Nm |
| nabíjanie batérie cca: | ≦1h |
| otáčky: | I. 0-375/min, II. 0-1400/min |
| počet príklepov: | I. 0-5625/min, II. 0-21000/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.