Sada nástrčných a zástrčných kľúčov, 1/2", 21-dielna
Kód: 65231Podrobný popis
Normy a vlastnosti
vyrobené/obsahuje materiál: chróm-vanádiová oceľ
rozmer: 1/2"
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
vyrobené/obsahuje materiál: chróm-vanádiová oceľ
rozmer: 1/2"
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sady náradia |
|---|---|
| EAN: | 8595126974677 |
| adaptér s otvorom: | 1/2" na 3/8" |
| hlavice nástrčné: | 1/2": 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-21-22-24-27-30-32mm |
| materiál: | CrV |
| predlžovací nadstavec: | 1/2"x75-125mm |
| račňa: | 1/2" (45T) |
| univerzálny kardan: | 1/2" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.