Sada nástrčných a zástrčných kľúčov, 1/4", 1/2", 75ks
Kód: 6522Podrobný popis
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vyrobené/obsahuje materiál: chróm-vanádiová oceľ
rozmer: 3/8"
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
tvar hrotu: plochý
tvar hrotu: philips
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
tvar hrotu / hlavice: torx
vyrobené/obsahuje materiál: chróm-vanádiová oceľ
rozmer: 3/8"
tvar hrotu/hlavice: šesťhran
tvar hrotu: plochý
tvar hrotu: philips
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
tvar hrotu / hlavice: torx
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kombinované sady hlavíc |
|---|---|
| EAN: | 8595126909471 |
| bity: | 1/4": (-) 4-7, PH1-2-3, H5-6, T10-15-20-25 |
| hlavice nástrčné: | 3/8": 8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-21-22mm |
| hlavice nástrčné predĺžené: | 3/8": 8-10-12-13-17-19mm |
| kľúč na sviečky: | 3/8":16-21mm |
| predlžovací nadstavec: | 3/8"x75-150mm |
| račňa: | 3/8" (45T) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.