Skrutkovač, príkon 500W
Kód: 8890501Podrobný popis
Vhodný pre upevňovanie sadrokartónových dosiek a mäkkého dreva. Nízka hmotnosť a pohodlná rukoväť vám umožní pracovať bez veľkej námahy.- max. krútiaci moment 6Nm
Na stiahnutie
Návod 8890501
Dokumentácia 8890501
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
rozmer: 1/4"
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
regulácia otáčok
tvar hrotu / hlavice / uchytenia: šesťhran
rozmer: 1/4"
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
regulácia otáčok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrutkovače |
|---|---|
| EAN: | 8595126955140 |
| hmotnosť: | 1,6kg |
| max. krútiaci moment: | 6Nm |
| max. Ø samoreznej skrutky: | 8mm (5/16") |
| max.Ø vrutu do sadrokartónu: | 8mm (5/16") |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 0–1600/min |
| príkon: | 500W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.