Skrutkovač aku, 3,6V, Li-ion, LED svetlo
Kód: 402114Podrobný popis
Praktický skrutkovač určený pre uťahovanie a povoľovanie skrutiek a matíc. Pri použití vrtákov so šesťhrannou stopkou môžete aj vŕtať. Vďaka jednoduchému nastaveniu momentov pri uťahovaní už nikdy nepoškodíte skrutky či závity a s otočnou rukoväťou sa dostanete aj do menej prístupných miest. Aretácia vretena umožňuje použiť skrutkovač aj po vybití akumulátora.- integrované LED svetlo uľahčí prácu v tmavých či úzkych priestoroch
- otočná rukoväť pre prácu v ťažšie prístupných miestach
- 7 momentových stupňov uťahovania
- silné svietidlo 120lm s integrovaným vypínačom, svieti 5-6 hodín
- indikátor stavu batérie
- zámok na bity
Na stiahnutie
Návod 402114
Dokumentácia 402114
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
LED dióda
Li-ion batéria
tvar hrotu / hlavice /uchytenia: šesťhran 1/4 palca
skrutkovanie
ľavý/pravý chod
LED dióda
Li-ion batéria
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku náradie |
|---|---|
| EAN: | 8595126975490 |
| akumulátor: | 3,6V Li-ion |
| extra: | LED svietidlo 120lm, uťahovacie momenty |
| hmotnosť s aku: | 0,45kg |
| kapacita akumulátora: | 1300mAh |
| L/P chod: | áno |
| max. krútiaci moment: | 3Nm |
| nabíjanie batérie cca: | 4-5h |
| otáčky: | 200/min |
| príslušenstvo: | bity: (-) 5mm, PH1, PH2, HEX 5, T 20 |
| stupne uťah. momentu: | 7 |
| unášač nástroja: | 1/4" šesťhran |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.