Spájkovacia stanica s digitálnou reguláciou teploty, príkon 40W
Kód: 8794520Podrobný popis
Výkonná mikroprocesorová spájkovacia stanica s teplotným rozsahom 200-450 ° C, s LCD displejom a jemnou reguláciou teploty ± 1 ° C je určená pre profesionálne použitie pri spájkovaní vyžadujúcom precíznosť a presnú reguláciu teploty spájkovania - najmä v elektronike a bižutérii, kde sa nekladie priveľký požiadavka na odolnosť voči mechanickému namáhaniu, ale na presnosť prevedení. Spájkovacia stanica zaisťuje veľmi rýchle vyhriatie spájkovacieho hrotu na nastavenú teplotu. Mikroprocesorová elektronika neustále sníma teplotu spájkovacieho hrotu a okamžite reaguje na zmeny teploty (+/-) čím udržuje konštantnú teplotu, bez toho aby dochádzalo k teplotným výkyvom, čo je dôležité pre spájkovanie citlivých súčiastok.- spájkovacia stanica umožňuje jemnú reguláciu teploty podľa citlivosti spájkovaného materiálu na teplotu a túto teplotu presne udržuje
- možnosť kalibrácie teploty pri výmene hrotu
- spájkovačka umožňuje vykonať presné spájkovacie práce vďaka spôsobu držania ako ceruzka
- pogumovaná rukoväť zaisťuje príjemné držanie pri práci a zamedzuje skĺzavaniu prstov pri držaní
- spájkovaciu stanicu je možné mať trvalo umiestnenú na pracovnom stole
- možno výmeny hrotu podľa typu práce
Na stiahnutie
Návod 8794520
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
regulácia otáčok
regulácia otáčok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spájkovacie pištole |
|---|---|
| EAN: | 8595126977609 |
| extra: | kalibrácia teploty, ESD ochrana |
| hmotnosť: | 1,3kg |
| hmotnosť spájkovačky: | 48g |
| nahriatie na 350°C: | 26 sekúnd |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 70W |
| príslušenstvo: | 2 bity |
| typ hrotov: | 900M |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.